ZHWCOMM EPN70 1310/1490/1550nm Yüksek Hassasiyetli El BPON/EPON/GPON PON Fiber Optik Güç Ölçer ücretsiz Kargo

₺1 194.37

ZHWCOMM EPN70 1310/1490/1550nm Yüksek Hassasiyetli El BPON/EPON/GPON PON Fiber Optik Güç Ölçer ücretsiz Kargo PON Optik Güç Ölçer PON optik güç ölçer tüm teknisyenleri için en önemli parçasıdır aracı yükleme veya PON ağları korumak. Tribrer PON güç metre her türlü için iyi tasarlanmış fiber üzerinde farklı fonksiyonları ile ölçüm ve zorlu uygulamaları parametreler. bir ile sağlam tasarım, EPN70 serisi PON güç metre üst sağlamlığı ve çok yönlülük için inşa edilmiştir, zorlu için mükemmel test koşulları süreklilik ve değerlendirmek fiber bağlantı iletim kalitesini doğrulamak için. özellikler 1. otomatik GEÇIŞ/F AIL değerlendirme 2. Hızlı ve verimli görsel muayene 3. Providing için farklı güç değerleri 1310nm, 1490nm ve 1550nm 4. Pass through ölçüm 5. Simultaneously ölçmek ve görüntülemek eşzamanlı ses, veri ve video sinyalleri üzerinde farklı PON mimarileri 6. Manuel kalibrasyon 7. Tek yıl garanti ve Üç yıl önerilen kalibrasyon aralığı
EPN70
ölçüm aralığı
1310 nm: + 10 ~-35 dBm
1490 nm: + 10 ~-50 dBm
1550 nm: + 25 ~-45 dBm
ORL
APC: 55 dB; UPC: 35 dB
geçmesine ekleme kaybı
doğruluk
± 0.5dB (burst sinyal)
± 0.2dB
eşik setleri
10
veri Depolama
100
bağlayıcı
SC/APC (diğer konnektörleri özelleştirebilirsiniz)
otomatik Kapanma
10 dakika içinde hiçbir işlem (iptal edilebilir), Düşük pil enerji
pil Şarj
evet
işletmek Zaman
yukarıdaki 36 saat
depolama Sıcaklığı
-20 -- + 60 ° C, 90% RH
çalışma Sıcaklığı
-10 -- + 50 ° C, 90% RH
güç Kaynağı
3 * AA piller veya AC/DC adaptörü
boyutu
190mm * 90mm * 40mm
ağırlık
yaklaşık 450g
resimler
Internation sipariş alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur. gümrük ile kontrol edin satın alma yapmadan önce. kargo ve Taşıma ben ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde gemi. her öğe dikkatle doludur emin olmak için alır size mükemmel durumda. dünya çapında gemi yaklaşık 16-28 iş günü sürer ücretsiz takip numarası ile. biz HONGKONG POST tarafından bu öğeyi gemi olacak, Normalde Hedefe yaklaşık 15-30 iş günü sürer, biz ayrıca EMS tarafından bu öğeyi gemi, DGM, SGP, wordwide CPAP. tabii ki, biz müşteri isteğine uygun olabilir, diğer yollarla mal gemi, ancak navlun müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.
yeniden ve Iade aralığı parsel almazsanız eğer 35 gün ötesinde veya aldığınız arızalı öğe veya yanlış bir öğe, pls posta yoluyla bana ulaşın hizmet, ve Ben durumu kez söz olduğunu teyit, biz yeniden veya size iade edeceğiz. bu müşterilerin Iade nakliye ücreti ödemek için sorumluluk koşulda. ve biz kabul etmeyecektir ötesinde olduğunda dönüş uygulama parsel aldıktan sonra 14 gün. ve pls dönüş öğesi olduğunu garanti onun orijinal durumda olmalıdır. Bana ulaşın firmamız profesyonel bir fabrikada fiber optik ekipmanları fazla yedi yıl, biz eminiz bizim ürünleri u tatmin edecek. ben herhangi bir sorunları çözmek için burada olacak, böylece her zaman benimle irtibata hoşgeldiniz. ve Ben söz veriyorum, ben 24 içinde size cevap verecektir çalışma iş saatleri. amacımız müşteri olarak sizi tatmin ve karşılığında korumak bizim mükemmel itibar.

Etiketler: Ucuz ZHWCOMM EPN70 1310/1490/1550nm Yüksek Hassasiyetli El BPON/EPON/GPON PON Fiber Optik Güç Ölçer ücretsiz Kargo, Yüksek Kalite ZHWCOMM EPN70 1310/1490/1550nm Yüksek Hassasiyetli El BPON/EPON/GPON PON Fiber Optik Güç Ölçer ücretsiz Kargo, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Marka Adı: ZHWCOMM
  • Model Numarası: EPN70
  • Place of Origin: China
  • Product name: PON Optical Power Meter EPN70
  • Connector: SC/PC ( or customize )
  • Pass through loss: < 1.5 dB
  • Threshold sets: 10
  • Data Storage: 100
  • Auto power off: No operation in 10 minutes (can be canceled), Low battery energy
  • Connect to PC: Optional function
  • Operate time: Above 36 hours
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 23cm x 14cm x 9cm (9.06in x 5.51in x 3.54in)
Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Tekli 9/125um 1 km
Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Tekli 9/125um 1 km
Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Tekli 9/125um 1 km 1 . konnektörler : belirli OTDR lansmanı kabloları ile eklenebilir, FC-FC gibi, SC-SC, FC-SC, ST-ST, vb. konnektörler ihtiyacınız için ihtiyaçlarınızı bize gönderin. 2 . uzunluk : uzunluk özelleştirilebilir 3 . standart uzunluk : 1 km/rulo OTDR lanuch kablo birlikte kullanılmak üzere

₺121.84

1 mw VFL Tribrer Marka BML206, Tribrer fiber optik görsel hata bulucu BML206 Fiber kırmızı kalem Fiber Optik Test Ücretsiz kargo
1 mw VFL Tribrer Marka BML206, Tribrer fiber optik görsel hata bulucu BML206 Fiber kırmızı kalem Fiber Optik Test Ücretsiz kargo
1. Description 1 mw VFL Tribrer Marka BML206, Tribrer fiber optik görsel hata bulucu BML206 kablo hata bulucu küçük ve hafif. bu ihracat insan göz görünür kırmızı lazer, ve yüksek verimli tek modül girmek ve çok modülü fiber optik. lider tarafından optik fiber içine kırmızı lazer fiber optik konnektör, cores arasında kontrast olarak kullanılabilir

₺67.45

AUA-60S Plastik Metal malzeme Fiber Optik Cleaver FTTH Fiber Optik Kesici aletler 250um-900um optik fiber araçları
AUA-60S Plastik Metal malzeme Fiber Optik Cleaver FTTH Fiber Optik Kesici aletler 250um-900um optik fiber araçları

₺129.03

Emerson 2kW 48 V DC güç kaynağı doğrultucu netsure 211 C23, OKT için
Emerson 2kW 48 V DC güç kaynağı doğrultucu netsure 211 C23, OKT için
Emerson 2kW 48 V DC güç kaynağı doğrultucu netsure 211 C23, OKT için özellikler. Ethernet destekler, SNMP ve RS485 haberleşme Inter Emerson 2kW 48 V DC doğrultucu netsure 211 C23 The netsure 211 DC güç çözüm olduğunu bir esnek sistemi DC güç sağlamak mümkün 500 W ve 1000 W doğrultucular kullanımı yoluyla ve dağıtım seçenekleri çeşitli

₺3 732.40

Orijinal Hua wei VCLE 32 limanlar VDSL2 hizmet kurulu dahili splitter MA5616 için MA5818 OKT ASPB ADLE ASRB VCLE ADPE EIUA Tarafından DHL
Orijinal Hua wei VCLE 32 limanlar VDSL2 hizmet kurulu dahili splitter MA5616 için MA5818 OKT ASPB ADLE ASRB VCLE ADPE EIUA Tarafından DHL
orijinal Hua Wei VDLE 32 kanal VDSL2 + kurulu dahili splitter için MA5616 MA5818 OKT ASPB ADLE ASRB VCLE ADPE EIUA Tarafından DHL ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya

₺1 013.08

684517-001 AMPHENOL SFP + DAC kablo 0.5 M
684517-001 AMPHENOL SFP + DAC kablo 0.5 M
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için?

₺134.37

Mini görsel hata bulucu 15mW ücretsiz kargo vfl
Mini görsel hata bulucu 15mW ücretsiz kargo vfl
mini görsel hata bulucu 15mW ücretsiz kargo vfl vf505 ekonomik vfl verimli ve düşük maliyetli temel fiber test aracı, sağlar görünür bulmak için yol kesme, kötü bağlantıları, bükme veya çatlama fiber optik kabloları yükleme sırasında ve sonrasında. özel olarak için tasarlanmış saha personeli gerekir etkin ve econmomical toolfor fiber

₺215.15

Kaliteli 5 adet/grup FTTH Fiber Flanş Adaptörü LC kadın ST erkek Fiber Optik Adaptör Multimode 50/125um Simplex
Kaliteli 5 adet/grup FTTH Fiber Flanş Adaptörü LC kadın ST erkek Fiber Optik Adaptör Multimode 50/125um Simplex
Kaliteli 5pcs/lot lc kadın st erkek fiber optik adaptör modlu 50/125um simpleks fiber flanş adaptörü Miktar: 5 adet/lot dünya çapında ücretsiz kargo çin ve Hongkong sonrası hava Fiber optik adaptör( flanş) elyaf- optik konnektörler olaylara bağlı bileşenlerin. Fiber optik adaptör gibi ürünler fc, sc, st, lc, MTRJ, mu, E2000. Yaygın

₺389.18

D-LINK DGS-701 550 M 850NM GBIC BAKıR için yeni ve orijinal
D-LINK DGS-701 550 M 850NM GBIC BAKıR için yeni ve orijinal
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

₺154.09

Hisense LTE4302M-BC + EPON-OLT-PX20 + 1.25G SFP Modülü, Fiberhome ZTE ve herhangi bir diğer OKT ile uyumlu
Hisense LTE4302M-BC + EPON-OLT-PX20 + 1.25G SFP Modülü, Fiberhome ZTE ve herhangi bir diğer OKT ile uyumlu
stokta LTE4302M-BC + EPON-OLT-PX20 + 1.25G tek modlu SFP alıcı-verici Fiberhome ZTE ve herhangi bir diğer OKT ile uyumlu

₺255.94

Cisco için Yeni-SR SFP 10G SR 300 M Alıcı-verici modülü,
Cisco için Yeni-SR SFP 10G SR 300 M Alıcı-verici modülü,
yeni sfp-10g-sr cisco uyumlu sfp 10g sr 300m alıcı modül Ürün durumu: yeni ürün özellikleri: ve boğa;. 10gb/s seri optik arayüz uyumlu 802.3ae 10GBASE-sr ve boğa;. 850nm VCSEL verici, pin fotoğraf- dedektörü ve boğa;. dubleks lc konektörü ve boğa;. metal muhafaza, düşük emi ve boğa;. elektriksel arayüzü uyumlu sff-8431

₺186.62

10G CWDM SFP + 1350nm, 40 km Genel Kod
10G CWDM SFP + 1350nm, 40 km Genel Kod
Özellikler 1.25 Gbps veri hızı operasyon 18 CWDM 40 km iletim için dalga boylarında DFB lazer ve PIN fotodetektör SFP MSA ile uyumlu ve SFF-8472 dubleks LC yuvası ile dijital Teşhis İzleme: İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon SONET OC-24-LR-1 ile uyumlu RoHS ile uyumlu + 3.3 V tek güç kaynağı özellikler Form Tipi SFP + veri Hızı 10G iletim

₺1 492.96